הפכו את מסע הריצה שלכם לחוויה בלתי נשכחת!

התחילו את המסע שלכם

5

ק״מ

10

ק״מ

21

ק״מ

42

ק״מ

בדרך שמותאמת במיוחד בשבילכם

תכנית המרתון הבלעדית שלא רק תיקח אותך לקן הסיום, אלא תכין אותך לרגעים הקשים שכולנו עוברים בחיים.

אנחנו כאן ללוות אותכם

השאירו פרטים

נתקלים באתגרים גופניים או מנטליים המונעים ממכם להתקדם?

כל הרצים, בין אם אתם מתחילים או מנוסים, עלולים להיתקל באתגרים שונים

כאבים ופציעות

רבים מתמודדים עם כאבים במפרקים, טנדיניטיס, ופציעות חוזרות. כאבים אלה יכולים להיות מתסכלים ולהשפיע על יכולתך להתאמן ביעילות להתקדם לעבר המטרה שלכם

חוסר התקדמות

רבים מרגישים תקועים באותה רמת כושר ולא מצליחים להשיג שיפור במהירות, בסיבולת או להגיע למרחקים גדולים יותר. אנחנו מודעים לכך שחוסר היכולת להתקדם ולראות שיפור בביצוע עלולה להוביל לתחושת תסכול תמידית.

חוסר מוטיבציה

אנחנו מבינים שחוסר מוטיבציה יכולה להוביל להפסקות באימונים, לאובדן ברצון לרוץ ולחוסר הצלחה להגיע למטרה שלכם.

מתקשים לעמוד בתוכנית האימון

רבים מתקשים להתמיד בתוכנית אימונים בגלל אילוצי עבודה, מחויבויות משפחתיות, או חוסר ידע בבניית תוכנית המתאימה לרמתם האישית ואורח החיים האישי שלהם.

ספקות וחששות

אנחנו מבינים את הפחד מפציעה, את החשש מ-לא להשיג את היעדים שלכם ולהיכשל וכל זה עלול להשפיע על הביטחון העצמי של הרצים ולגרום לתחושת תקיעות וחוסר יכולת להתקדם.

חוסר ידע בתזונה אופטימלית

רצים רבים אינם בטוחים כיצד לתכנן את התזונה וצריכת סוג המזון הנכון לקראת האימון וביום יום, מה שעלול להשפיע על הביצוע, על רמת האנרגיה ועל התקדמות שלכם באימונים למטרה

חוסר ידע ותמיכה

רבים מרגישים שהם רצים ללא מפה וללא מצפן, מתמודדים עם שאלות ואי-ודאות לגבי בניית תוכנית מותאמת לרמה שלהם, איך לרוץ, מה הנעל הטובה ביותר, איך לשפר מהירות וסיבולת ומה הדרך האופטימלית להתקדם למטרה שלהם

לרוץ מרתון עם מאמן מרתון

דרך חדשה ומהפכנית להשגת יעדי הריצה שלך

צפו בסרטון וגלו איך זה עובד:

ליווי היברידי

350

₪ לחודש

שתירשמו, המאמן שלכם יקבע איתכם פגישה ראשונה בזום שבה הוא יבנה לכם תוכנית אימונים שבועית מותאמת אישית לרמת הכושר ולאורח החיים שלכם. כדי שתוכלו להתמיד ולהנות מהדרך.

אנחנו נחבר את השעון והפלאפון שלכם למעבדת הריצה אונליין שלנו – אפליקציית האימונים Training Peaks , שהיא פלטפורמה שבה נוכל לשלוח לכם את כל האימונים שלך ובנוסף נוכל לעקוב אחרי נתוני הריצה שלכם כמו דופק, מרחק קצב, רמת מאמץ, קלוריות שנשרפו ואפילו גובה טיפוס באימון כדי להבין את את רמת הכושר והקושי בצורה המדויקת ביותר. 

בעזרת הנתונים האלה המאמן שלכם יתאים לכם את המשך תוכנית האימונים ספציפית לרמת הכושר האישית שלכם. אנחנו לא עושים העתק הדבק על תוכניות אימונים, אלא מתאימים כל שבוע לפי הביצועים של השבוע האחרון. 

בנוסף ,לפני כל ריצה תקבלו דגשים לאימון המתקרב, כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מכל אימון.

ריצה למרחקים גורמת לעומס רב על הגוף ותזונה נכונה לפני, אחרי, ובזמן הריצה הוא גורם מאוד קריטי להצלחה בהגעה למטרות שלנו. אנחנו נדריך אתכם איך להזין את הגוף שלכם בדלק פרימיום עם המאכלים האהובים עליכם כדי שתמקסמו ביצועים לאורך כל המסע שלך אל עבר היעד.

ולמי שרוצה להוריד במשקל: בנוסף תקבלו מאיתנו תפריט תזונה ליום יום למיקסום הורדת שומנים. (אל תדאגו,לא מדובר פה בדיאטה קשוחה, בגלל שאתם רצים המון אתם עדיין תוכלו לאכול יחסית הרבה ועדיין לרדת במשקל)

אנחנו נספק לכם הדרכה ותוכנית אימונים של תרגילי כוח וחיזוק ספציפיים לריצות למרחקים כדי לחזק את השרירים הפועלים בזמן ריצה. בעזרת תרגילים אלה אנחנו לא רק משפרים את הביצועים שלכם, אלא גם מורידים משמעותית את הסיכויים לפציעה.

זה דבר מאוד חשוב שהמון רצים ללא ליווי מפספסים, ובגלל זה מפסיקים בגלל פציעות או כאבים למיניהם.

אנחנו עובדים עם חברת FixFeet – חברה בעלת מכשור טכנולוגי מקצועי הסורקת את הרגליים בזמן תנועה ויכולה להמליץ על דרכים לשיפור ההליכה והריצה – בדיקה זאת היא חינמית לגמריי לרצים שלנו. 

בנוסף,המאמן שלנו ידריך אתכם איך ניתן לאבחן את טכניקת הריצה דרך הטלפון באמצעות שיטה שפיתחנו במיילסטון. וכל זה יביא אתכם למיקסום ביצועים באימונים ויפחית משמעותית את הסיכון לכאבים מיותרים ופציעות. 

תקבל\י את כל הפרטים לאחר הרשמה. יכול לחסוך לך ולמשפחה שלך אלפי שקלים.

נחבר אתכם לקבוצת הוואטסאפ עם הרצים שלנו שהם בכל הרמות והגילאים. קובעים יחד ריצות משותפות ומשתפים את הדרך לעבר המטרה שלהם, מחזקים, תומכים ומעודדים אחד את השני אל עבר ההצלחה בהגעה ליעדי הריצה שלנו.

ליווי מלא ₪550 לחודש

כל מה שאתם מקבלים בליווי ההיברידי +

קו אישי פתוח ישירות עם המאמן שלכם 24\7. אנחנו מבינים שבמסע הריצות למרחקים והשגת היעדים שלכם רבים מכם חווים משברים בדרך בין אם זה פיזי או מנטלי. בגלל זה המאמנים שלנו הם אנשים שלא באים רק עם ידע מעמיק, אלא גם אנשים עם לב ענק, אכפתיות אמיתית והם יתמכו בכם בכל משבר. אם אתם מפספסים אימון, המאמן יבדוק מה קרה ואיך הוא יכול לעזור, כדי שנמשיך להתקדם במהירות אופטימלית. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך. המאמנים שלנו עזרו לכמות גדולה מהרצים שלנו להמשיך גם כשקשה.

אחרי כל אימון המאמן יעבור יחד איתכם על הנתונים ודרגת המאמץ שהרגשת ויתן לך משוב איך אפשר לשפר את הביצוע ועל מה צריך להתמקד בהמשך הדרך כדי שתוכלו להתקדם בקצב האישי, האופטימלי בשבילכם

תקבלו ישירות מהמאמן שלכם דוח התקדמות תקופתי, שבו תוכלו לראות באמצעות גרפים ומספרים את השיפור שלכם בביצועים, מצאנו שזה נותן לרצים שלנו המון מוטיבציה להמשך המסע ליעד 

בוא נעבוד ביחד על ההישגים החדשים שלכם

עם ממומחה בריצה להשגת המטרות שלכם

הסוד המדוייק להצלחה

טולי מנהל הקהילה בראיון בערוץ 14

נגן וידאו

כתבה נוספת ב-

הסיפור של

אמיר דן

מרתון מלא בפחות משנה

אמיר חיפש מישהו שיתן לו את ההדרכה הנכונה לצלוח את אתגר ריצת המרתון בהצלחה, במיוחד שזו ריצת המרתון הראשונה שלו. הוא נתקל באתר שלנו , קבע פגישה עם המאמן הראשי שלנו ואחרי שיחת ייעוץ ותיאום ציפיות, יצא איתנו למסע המרתון שלו.

אמיר דן, בן 28, רץ את המרתון הראשון שלו ובזכות זה מצליח להתגבר על הפגיעה הנפשית שקרתה לו מהאסון ב7.10 במסיבת נובה.
אמיר חיפש מישהו שיתן לו את ההדרכה הנכונה לצלוח את אתגר ריצת המרתון בהצלחה, במיוחד שזו ריצת המרתון הראשונה שלו. הוא נתקל באתר שלנו , קבע פגישה עם המאמן הראשי שלנו ואחרי שיחת ייעוץ ותיאום ציפיות, יצא איתנו למסע המרתון שלו.

לאמיר היו לא מעט התלבטויות, לא רק האם יצליח לרוץ את המרתון, אלא האם זו גם התקופה הנכונה בשבילו לצאת למסע כזה מחייב לאורך זמן, כי היה עמוס בעבודות ובלוז שבועי מאתגר עם אימונים נוספים שביצע ולא רצה לוותר עליהם.

אך אחרי השיחה עם המאמן הוא הבין שנמצא בידיים טובות, במיוחד כשגילה שכל הליווי הוא ליווי עם יחס אישי ודינמי, מותאם לאורח החיים האישי שלו ולשינויים שעלולים לצוץ.

התחלנו את המסע עם 3 אימוני ריצה בשבוע. היעד- מרוץ מרתון ים המלח. את אימוני הריצה התאמנו לו יחד עם שאר האימונים שלו במהלך השבוע כדי לווסת עומסים בצורה האופטימלית בשבילו כדי למקסם ביצוע ולמנוע פציעות.

במהלך ההכנה שלו למרתון היה נוכח במסיבת נובה המפורסמת עם האסון שקרה שם ב7.10  הוא היה יומיים ללא טלפון לאחר שברח מהמחבלים שירו לכיוונו, ואחרי שהצלחנו להשיג אותו וגילינו שהוא לא נפגע, הוא שלח הודעה קולית למאמן שלו ואמר “נשבע לך מזל שאני בכושר” כי היה צריך לרוץ במדבר ללא מים ואוכל מעל 15 קמ כדי להגיע לאזור בטחה מהמחבלים.

עלו לו הספקות שוב ולא היה בטוח האם יכול להמשיך באימונים למרתון, אך הוא בחר להשתמש במסע הזה של האימונים וריצת המרתון עצמה ככלי להתמודדות עם הטראומה שחווה בנובה.

כשעושים משהו מאוד קשה, כמו הכנה של חודשים על גבי חודשים לריצת 42.2 קמ, עלולים להופיע משברים בדרך כמו כאבים פיזיים, תשישות מנטלית, תחושות חדשות ולא מוכרות, ספקות ועוד.. וכמו שאמרנו בהתחלה, אמיר נמצא בידיים טובות, ועם מעטפת של טיפולי ספורטתרפיה ותמיכה מנטלית ומקצועית של המאמן האישי שליווה אותו, אמיר צלח את אתגר המרתון וירד מ4 שעות שזו תוצאה מאוד יפה למרתון ראשון!

ויותר חשוב – שלוות הנפש שלו חזרה אליו.

הסיפור של אמיר מראה איך אתגרים קשוחים, עם מסע אימונים מפרך המלא בעליות וירידות, ולבסוף התגברות על קושי, יכול לשחרר אותך ממשקל שיושב לך על הנפש ולהעצים אותך כדי שתוכל לחוות את החיים בצורה איכותית ועם יותר שלוות נפש ביום יום.

הסיפור של

דימה וולקוב

מרתון למרות הקרע במניסקוס

לאחר שדימה נחשף לעולם הריצות הארוכות וראה איך בן אדם מצליח להתמודד ולסיים אולטרה מרתון של 100 קמ, הוא אמר לעצמו “אם הוא הצליח לסיים 100 קמ, אני חייב להצליח לעבור לפחות ריצת מרתון!”

דימה וולקוב בן 30, הצליח לעבור את קו סיום המרתון למרות הקרע במניסקוס לאחר שדימה נחשף לעולם הריצות הארוכות וראה איך בן אדם מצליח להתמודד ולסיים אולטרה מרתון של 100 קמ, הוא אמר לעצמו “אם הוא הצליח לסיים 100 קמ, אני חייב להצליח לעבור לפחות ריצת מרתון!”

לאחר שדימה התחיל לחפש תוכניות הכנה למרתון, הוא קיבל המלצה מחבר על תוכנית הליווי של מיילסטון לריצות למרחקים, ויצר איתנו קשר.

דימה היה חדור מטרה ורצה להוכיח לעצמו שהוא יכול להתגבר על האתגר הזה שמעטים מאוד בעולם מעזים בכלל לחשוב עליו. 

ועם זאת, לדימה היה חשש גדול שהגוף יצליח לעמוד בעומס האימונים ובמרחק ריצה העצום – 42 קמ, בגלל פציעת עבר שהייתה לו מענף ספורט קודם שעסק בו. דימה הגיע אלינו עם קרע במיניסקוס, שיתף אותנו שכל פעם שניסה לרוץ אפילו 5 קמ רצוף , הברך הייתה מאותת לו וכאבים היו מופיעים.

הצוות של מיילסטון נתן לו ביטחון, כי זו לא הפעם הראשונה שאנחנו מלווים רצים עם פציעות עבר ורגישות כזו או אחרת בגוף,  ויש לנו ספורטתרפיסט בצוות שראה כבר כמעט כל פציעה ושיקם המון ספורטאים. 

הליווי וההדרכה בוצעו מרחוק, דימה עובד וגר בחו”ל וביצע את כל האימונים לפי ההנחיות שם. וכל פעם שהיה מגיע לארץ היה מגיע לטיפול ספורטתרפיה ספציפי אצל ספורטתרפיסט שלנו, והכאב בברך עם הפגיעה במניסקוס החל לרדת ותפקוד הברך השתפר למרות העליה בעומסים של האימונים! גם בזכות הטיפולים כמובן, אבל בעיקר בזכות עליה מדורגת בסולם מאמץ המותאם אליו אישית בתוספת תרגילי הכוח & חיזוקים הספציפיים שהחל לעשות בבית עם הנחיית הספורטתרפיסט שלנו.

עם תוכנית אימונים ותזונה מותאמת אישית,המון דגש על כלים לזירוז התאוששות בגלל הרגישות בברך ועם תרגילי כוח ביתיים שחיזקו לו את הברכיים יצאנו למסע המרתון שלו ולאחר 12 חודשים של אימונים הוא עבר את קו הסיום בהצלחה!

כיום הוא כבר אחרי 2 מרתונים, תחרות טריאתלון של חצי איש ברזל, ובדרכו למרוץ איש ברזל מלא(איירון-מן) המפורסם.

הסיפור של דימה זו דוגמא לכך שעם רצון אמיתי להצליח, עם הדרכה, ידע, צוות ליווי מנצח וכלים נכונים – אין מה לחשוש מפציעות עבר ורגישויות בגוף אם אתם חושבים להתחיל להתאמן לריצות למרחקים.

אנחנו מבינים את החשש והפחד מכאבים ופציעות, ובגלל זה פיתחנו תוכנית ליווי וצוות מנצח כדי לעזור לכם להתמודד, להתגבר, ולהגיע אל היעד שלכם בצורה הבטוחה, היעילה והמהנה ביותר.

הסיפור של

שירלי מטר

בת 56 רצה חצי מרתון

שירלי התחילה את דרכה בריצות למרחקים כשהיא וחברה שלה החליטו להתאמן יחד בריצות כדי לשפר את הכושר הגופני. 

הצליחה להגיע לרמה שהיא רצה פעמיים בשבוע סביבות ה5 קמ. התיאבון לאתגר גדול יותר החל להתפתח והיא החליטה שהיא רוצה ללכת על אתגר חצי המרתון הראשון שלה, ריצת 21 קמ.

שירלי מטר, בת 56, אמא ל3 וסבתא ל2 נכדים מקסימים, מזכירה משפטית ל6 עורכי דין, מצליחה לרוץ את חצי המרתון הראשון שלה למרות האתגר של לוז צפוף והצורך לשלב המון דברים יחד.

שירלי התחילה את דרכה בריצות למרחקים כשהיא וחברה שלה החליטו להתאמן יחד בריצות כדי לשפר את הכושר הגופני. 

הצליחה להגיע לרמה שהיא רצה פעמיים בשבוע סביבות ה5 קמ. התיאבון לאתגר גדול יותר החל להתפתח והיא החליטה שהיא רוצה ללכת על אתגר חצי המרתון הראשון שלה, ריצת 21 קמ.

העניין הוא שחברה שלה לא יכלה להמשיך לרוץ איתה ושירלי נשארה לבד עם המחשבות על אתגר חצי המרתון. כולנו מכירים את זה שלרוץ לבד אחרי שרגילים לרוץ עם מישהו עלול להציף קושי וחוסר חשק. ויחד עם זאת עלו גם ספקות שבגלל הגיל שלה, הגוף לא יעמוד בעומס של אתגרים כאלה. חששה נורא לעבור את ה10 קמ כי פחדה מפציעות וכאבים.

 

למרות הספקות והמחשבות לוותר או לדחות את האתגר, החליטה לעשות בדיקה אחרונה והחלה לחפש באינטרנט מאמן ותוכנית הכנה לחצי המרתון שלה כדי לראות האם זה אפשרי בכלל.

שירלי נתקלה באתר של מיילסטון וקבעה איתנו שיחת ייעוץ. בשיחה הבינה שכל תוכנית הליווי מבוססת על ליווי מרחוק, שזה היה לה משהו חדש ולא מוכר. בנוסף לכך היא החלה לחשוש ש3 אימוני ריצה בשבוע עם נפח אימון שגדל משבוע לשבוע יכול ליצור עומס יתר גופני ובעיקר מנטלי כי כבר הייתה בלוז צפוף, עם העבודה, משפחה, בית, הכנות לאירועים משפחתיים גדולים, ולא רצתה לוותר על שאר אימוני הכוח שהייתה עושה.

היו לא מעט התלבטויות, אך לאחר הבנה שהתוכנית אימונים מותאמת בדיוק לימים והשעות בשבוע הנוחים לה ובהתאם ליכולת האישית, תכנית האימונים מתעדכנת כל שבוע, ויש לה מאמן צמוד שתמיד מלווה אותה, רואה את נתוני הריצה שלה ונותן משוב לאחר כל אימון, החליטה לצאת לשבוע ניסיון ולראות אם היא מתחברת לקונספט של הליווי מרחוק.

היא הופתעה לגלות כמה הליווי מרחוק היה מלווה ביחס אישי עם דגש על הפרטים הקטנים. הרגישה שהאימונים ניתנים לביצוע למרות הלוז השבועי העמוס, וראתה שלא צריכה לוותר על כל אימוני הכוח שהייתה עושה לפני כן. 

ולמרות שבסוף שבוע הניסיון הייתה לה האפשרות לעבור לתוכנית אימונים ללא ליווי אישי, בחרה להישאר בליווי המלא עם מאמן צמוד כי הרגישה שזה מגביר לה את המוטיבציה, ומחזק את יכולת ההתמדה באימונים.

לאחר 6 חודשי הכנה, למרות שביטלו את המרוץ שרצתה להשתתף בו לחצי מרתון בגלל המלחמה, החליטה לעשות את החצי מרתון באופן עצמאי בטיילת בחיפה, והיא צלחה את האתגר ובגדול!

כיום שירלי ממשיכה להתאמן איתנו, ויוצאת לאתגר הגדול – ריצת מרתון של 42.2 קמ, תאחלו לה המון בהצלחה!

הסיפור של שירלי הוא דוגמא לכך שלא משנה מה הגיל שלכם. עם רצון ועם המעטפת המקצועית והאישית הנכונה גם אתם יכולים לצלוח את מסע הריצות למרחקים שלכם. להגיע ליעדים משמעותיים שאתם רוצים ולחיות את החיים באיכות טובה יותר.

תשמעו את מי שלקח חלק בתוכנית הליווי שלנו

בואו נעבוד יחד על השינוי המדהים שלכם

עם קהילת רצים תומכת ומעודדת להשגת היעדים שלכם

עקבו אחרינו לקבלת ידע ותוכן בעולם הריצות למרחקים

Incorrect access token specified.

FOLLOW US

כל מה שצריך לדעת בדרך לניצחון

milestone.israel@

למה לבחור דווקא בנו?

תוכנית מותאמת אישית כל שבוע לפי הביצועים

ליווי אישי 24.7 עם מאמן

מתן משוב אחרי כל אימון ודגשים לפני כל אימון

הנחות ברשתות ברחבי הארץ

סרטוני הדרכה שבועיים

אימוני כוח ספציפיים עם סרטוני הדרכה

המתחרים שלנו

תוכנית בנויה מראש

שיחה פעם בשבוע-שבועיים

משוב שבועי או חודשי

ללא הנחות

ללא סרטוני הדרכה

ללא אימוני כוח

בוא נעבוד יחד השגת היעדים שלכם

עם תכנית הליווי המהפכנית שלנו

הגיע הזמן שלכם

״החיים הם מרתון,
לא ספרינט״

מה הרצים שלנו חושבים על התוכנית

מה קורה כשאתם נרשמים לשבוע הניסיון?

01

שלב ראשון

שיחה עם המאמן לקביעת פגישת היכרות והצבת יעדים תוך 24 שעות.

02

שלב שני

חיבור המתאמן לאפליקציית האימונים.

03

שלב שלישי

התחלת האימונים עם ליווי מלא של המאמן.

Days
Hours
Minutes
Seconds

הזדמנות אחרונה לשבוע ניסיון רק ב-

97

*כשתשדרגו לליווי חודשי, נקזז את 97 השקלים ששילמתם.

דילוג לתוכן